Hakkımızda

1993 yılından beri, Kapı ZiliDiafonZil TrafosuMerdiven Otomatiği üretiyoruz..

ÇİSE ELEKTRİK

1982 yılında elektrikçiler piyasasında çalışma hayatına başlayan Nihat SEMİZ, 1993 yılın da tüm bilgi ve tecrübesini ÇİSE ELEKTRİK ismi altında topladı. Kaliteyi önemseyerek ürettiği ürünler kısa sürede geniş tüketici kesimlerinin tercihi oldu. Özellikle kapı zili konusunda ürünleri ile ön plana çıkan ÇİSE ELEKTRİK ürün yelpazesini genişleterek sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Firmamız kurulduğundan bu yana ülkemizde yaşanan derin ekonomik krizlerden sermaye yapısı, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti sayesinde ayakta kalmayı başarmakla beraber günden güne büyüyen bir trend içinde olmuştur.

ÇİSE ELEKTRİK piyasadaki ağır rekabet koşulları ve fiyat rekabeti karşısında durabilmek adına ÇİSE markasının yanı sıra PİYA ismiyle daha hesaplı, kaliteden ödün vermeden kapı zilleri üretmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine kısa sürede, ekonomik ve kesin çözümler sunan ve bu çözümleri de sıfır hata ve kaliteli hizmet anlayışı ile sonuçlandıran “marka” haline gelmiş bir firmayı aynı kalitede ve tutarlılıkta korumak temel vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Elektrik malzemelri konusunda birinci ilkesi dürüstlük olan, müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerine özel çözümler sağlayan, alanında lider, rekabette üstün, güvenilir tecrübe ve teknolojik altyapıya sahip bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektir.